Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

MU stále funkční, ale už to není to co bývalo... :( 

0 Citovat

Ahoj.

Funguje nekomu jeste u CZ to klasicke 50% YR pryc? (stejne jako u narodni aerolinky nebo te co leta do PRG, kde to stale jde)

Drive to slo i u CZ, ale koukal jsem ze dost zmenili strukturu cenotvorby, u hodne tarifu to narvali do fare basic. Staci ano/ne (pripadny 3x si najdu sam :) )

Dik

0 Citovat

Ahoj, po delší době se zase nořím do FD.

Dokáže prosím někdo vysvětlit tuto schizofrenii?




2019-02-15-09-37-12.png

0 Citovat

Vypadá to, že ten banánový trik, který sem před časem dával tuším David, stále funguje. Vyzkoušeno na akci do FUK od sousedů, akorát to teda ušetří tak na jednu noc v hotelu. :)

Vyhlídkový let přes Pochajské moře se mi podruhé použít nepodařilo, tak by mě zajímalo, jestli ještě funguje. Nedávno jsem u jiných Číňanů použil kratší výlet za Peking, ale teď už mi taky nefunguje...
0 Citovat

Tenhle routing je na  nic, s tím nic neuděláš, resp. k C1,5 jsou jiné cesty.

0 Citovat

Lukáš Vávra napsal(a):

Ah, nejde otevřít.

Je to let 1.7.-12.7.  

PRG MAD MAD HAV - HAV MAD MAD PRG

Se společností Iberia

Niečo sa s tým dá spraviť ;) Otázka je či nie sú aj lepšie možnosti :)

0 Citovat

Ah, nejde otevřít.

Je to let 1.7.-12.7.  

PRG MAD MAD HAV - HAV MAD MAD PRG

Se společností Iberia

0 Citovat

Nečekal bych, že ti někdo pomůže. I kdyby, zkoušel jsi ten odkaz otevřít, než jsi ho sem nahrál?

0 Citovat

Zdravím,

snažím se jak se snažím, nejde mi snížit YR z 9K.

http://matrix.itasoftware.com/#v...uRcLAnI001

0 Citovat

Ještě před pár dny měli Číňani akci z Vídně, kde šlo cenu snížit tak na 11L.

0 Citovat

Mám tu nejhorší možnou situaci: fixní datum a fixní destinaci. Hledám proto způsob, jak cestu zlevnit. O FD jsem toho spoustu načetl, ale v samotném hledání strike jsem nebyl vůbec úspěšný. C2c (samozřejmě ideálně Praha) do Japonska v termínu (+- 2 dny) 11.04.2019 - 29.04.2019. Jako dobrá candidate fare (sidetrips i e2e allowed) s YQ 8000,- vycházela PRG-NRT přes HEL s AY, ale nemůžu najít žádné 3x.


Mohl by mě prosím někdo popostrčit? Klidně do SZ. Děkuji.
0 Citovat

YQ je DIR takže to proste s 3x nižšie nedáš ak nenájdeš lacnejší ten one-way :o)

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tak tohle je divná otázka :) jestli máš YQ 110 € a odtučních 90 %, je to super :D Jinak dobrý 3x je ten, který stojí málo a funguje, jak dlouho dopředu nehraje moc roli, pokud je stejný tarif dostupný na měsíc nebo rok dopředu.

Ne, před odtučněním je YQ přes 7000 Kč, po odtučnění 3500 + 1000 za one-way fare navíc.

Prostě jsem nenašel lepší ocásek a přemýšlím, co jiného by ještě mohlo cenu ovlivnit. :)

0 Citovat

Davide, jestli máš tarif do C3, kde je YQ 110,- eur tak pls SZ:-))  Z toho udělám majstrštyk...

0 Citovat

Tak tohle je divná otázka :) jestli máš YQ 110 € a odtučních 90 %, je to super :D Jinak dobrý 3x je ten, který stojí málo a funguje, jak dlouho dopředu nehraje moc roli, pokud je stejný tarif dostupný na měsíc nebo rok dopředu.

0 Citovat

Můžu poprosit o drobnou nápovědu nebo nasměrování? Hledám C2-C3, ale nedaří se mi odtučnit o víc než 100E. Může mít na nalezení dobrého 3x vliv i to, jak dlouho dopředu hledám? A je běžné, že nějaký ocásek funguje u stejné aerolinky třeba na odlet z Prahy, ale z Vídně ne?

0 Citovat

Hele klucí napište nám tady.... né pozor, oprava: pošlete přesně odkazy na FD letenky nejlépe z Prahy :-D

Někteří lidi nemají fakt soudnost :-D



0 Citovat

Tim padem je vesmir zase zpatky v rovnovaze :)

0 Citovat

Taky nechápu, proč sem dotyčný vůbec psal, když vlastně ani nečekal odpověď...

0 Citovat

Sme radi, že sme nesklamali. Skôr ide o to, že na fórach ide o vzájomnej spolupráci a pomoci. FD sú ako hríby. Tiež by si neprezradil v "hospode" svoje tajné miesto lese každému "cudziemu", kto sa zdvihne zo stoličky a nahlas sa všetkých spýta.

0 Citovat

Ale panove (a damy). To ze je nekdo chvili zaregistrovany neznamena, ze nevi o cem mluvi, nebo ze to tu (nebo jinde) nesleduje. Treba se zaregistroval jen proto, aby mohl neco napsat, kdyz to jinak nejde, ze? 

FT sleduju, ale nic jsem tam ted nevidel, proto se ptam tady.
Diky za Vase reakce, nic jineho jsem od Vas ani necekal.

0 Citovat

Já bych se nebál říct naivita, hraničící s drzostí:-) To zkus na FT, abys nás tady nebral za nějaké naboby...

0 Citovat

aky optimista, zaregistrovat sa na fore a hned pytat FDcka :))

0 Citovat

Ahoj,

nejaky aktualne platny FD C2-C1? Idealne z PRG, ale kdyz bude odjinud, taky OK :-) Sep/Oct 2018 (vim, ze je to dost na rychlo, ale kdyz uz vim, ze musim letet, lepsi se podivat, jestli neco neni, nez platit plnou cenu, ze :-) )

Diky za hint.

0 Citovat

dik

0